Innowacyjne rozwiązania

column-1-1.jpg

 

BioFresh

Delektowanie się smakiem zdrowych posiłków jest możliwe dzięki świeżym produktom, pełnym witamin, składników mineralnych i mikroelementów niezbędnych dla naszego organizmu. Świeże pożywienie zapewnia energię, wzmacnia układ odpornościowy, poprawia metabolizm jak również wprawia nas w dobry nastrój.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

 

column-1-2.jpg

 

Energooszczędność

Wobec rosnących kosztów energii oraz żywej dyskusji na temat zmian klimatycznych poziom zużycia energii urządzenia staje się decydującym argumentem podczas zakupu lodówki.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

 

column-1-3.jpg

 

GlassLine

Wewnętrzne wyposażenie GlassLine to połączenie doskonałej jakości ze stylowym designem. W modelach Premium, na drzwiach znajdują się półki wykonane z wytrzymałego, satynowanego szkła. Relingi ze stali nierdzewnej oraz estetyczne wykończenia z tworzywa sztucznego dodają wnętrzu harmonijnego i eleganckiego wyglądu.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

 

column-1-4.jpg

 

Humidor

Humidor marki Liebherr to nowoczesne urządzenie do przechowywania cygar. Precyzyjne sterowanie elektroniczne z obsługą Touch umożliwia ustawienie temperatury w urządzeniu z dokładnością co do stopnia w zakresie od +16°C do +20°C. Wilgotność powietrza można regulować w zakresie od 68% do 75%, w zależności od potrzeb.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
column-2-1.jpg

 

NoFrost

Koniec z uciążliwym rozmrażaniem! Urządzenia Liebherr z innowacyjną technologią NoFrost pozwalają na długo zachować świeżość produktów dzięki doskonałej wydajności chłodniczej. Produkty są zamrażane obiegowym powietrzem chłodzącym, a wilgoć jest odprowadzana na zewnątrz.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

 

column-2-2.jpg

 

VarioSafe

Nowa szuflada VarioSafe w urządzeniach Premium BioFresh zapewnia doskonały przegląd produktów. Stwarza optymalną przestrzeń do przechowywania produktów o niewielkich rozmiarach: słoików, puszek czy też konserw. Boczne kolumny oświetleniowe pozwalają na umieszczenie szuflady na dowolnie wybranej wysokości, zwiększając w ten sposób możliwości jej wykorzystania.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

 

column-2-3.jpg

 

Active Green

Troska o środowisko rozpoczyna się w firmie Liebherr już w fazie projektowania chłodziarek i zamrażarek. Aby zapewnić długie i pewne funkcjonowanie oraz najlepszą efektywność energetyczną, Liebherr stosuje najwyższej jakości komponenty w połączeniu z precyzyjnym sterowaniem elektronicznym. Wszystkie tworzywa sztuczne są odpowiednio oznaczone dla ułatwienia recyklingu. Również procesy wykończeniowe ukierunkowane są na efektywne wykorzystanie zasobów. Przykładowo ciepło, potrzebne do produkcji urządzeń, odprowadzane jest z powrotem do obiegu jako energia grzewcza.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
column-3-1.jpg

 

Wine

Zarówno w procesie produkcji jak i podczas leżakowania czy spożywania wina, kluczową rolę odgrywa prawidłowa temperatura. Tylko idealne warunki pozwolą wydobyć z dobrego wina szlachetny smak i zachować na dłużej jego walory. Firma Liebherr oferuje perfekcyjne rozwiązania gwarantujące prawidłowy klimat zarówno dla długotrwałego przechowywania jak i szybkiego schładzania win.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

 

column-3-2.jpg

 

VarioSpace

We wszystkich zamrażarkach NoFrost i SmartFrost szuflady oraz umieszczone pod nimi szklane płyty oddzielające można z łatwością wyjmować. Powstaje w ten sposób VarioSpace – praktyczny sposób pozwalający na uzyskanie wyjątkowo dużej przestrzeni, nawet na największe mrożonki.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

 

column-3-3.jpg

 

TipOpen

Winiarka UWT 1682 została wyposażona w innowacyjną technologię otwierania drzwi za pomocą dotyku TipOpen. To wygodne i funkcjonalne rozwiązanie opracowane przez firmę Liebherr świetnie się sprawdza w przypadku zabudowy urządzenia w meblach kuchennych, które nie posiadają uchwytów. Delikatne dotknięcie szklanych drzwi powoduje ich otwarcie na szerokość 7 cm. Jeżeli w przeciągu

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ