Lodówka do zabudowy

Lodówka do zabudowy

Lodówka do zabudowy - dlaczego warto mieć ją w swojej kuchni?Lodówki do zabudowy nie tylko pięknie wyglądają, będąc nie do odróżnienia od szafek w zabudowie kuchennej, ale dodatkowo optycznie powiększają przestrzeń. Jakie jeszcze zalety ma to rozwiązanie aranżacyjne w naszej kuchni?Z pewnością pierwszym argumentem przemawiającym za zabudowaną lodówką jest estetyka tego rozwiązania. Lodówka do zabudowy znakomicie wpasowuje się w ciąg zabudowy kuchennej i wygląda po prostu jak kolejna szafka, zapewniając jednolitość zabudowy kuchennej.
Lodówki do zabudowy montuje się w korpusach szafek, a do drzwi przykręca fronty kuchenne. Dzięki temu tłumione są odgłosy pracy urządzenia, a całość jest bardzo łatwa w czyszczeniu – lodówkę z zewnątrz wystarczy umyć tak jak inne szafki w kuchni. Dodatkowo zabudowa urządzenia nie gromadzi kurzu i nie posiada szczelin, w których mógłby zbierać się brud.

Lodówka do zabudowy pasuje do każdego stylu i optycznie powiększa przestrzeńWiele poradników podkreśla fakt, że lodówka do zabudowy to idealne rozwiązanie dla nowoczesnej, minimalistycznej kuchni, w której zależy nam na efekcie monolitu. To oczywiście prawda, jednak warto dodać do tego także zastosowanie, jakie chłodziarko-zamrażarki do zabudowy znajdują w kuchnia w stylu retro lub modnym ostatnio stylem prowansalskim czy francuskim. Zabudowana chłodziarko-zamrażarka będzie tu strzałem w dziesiątkę – zamaskuje „nowoczesność" współczesnych sprzętów i powiększy obszar zabudowy meblowej.
Kolejnym plusem lodówek do zabudowy jest efekt optycznego powiększenia przestrzeni. Chłodziarko-zamrażarkę do zabudowy warto zamontować w mieszkaniach, w których kuchnia połączona jest z salonem oraz tam, gdzie aneks kuchenny otwarty jest na część wypoczynkową. Zabudowana lodówka i inne sprzęty AGD zapewnią elegancki wygląd całej przestrzeni.
Ciekawym urządzeniem są mini lodówki do zabudowy, które możemy zamontować w okolicy barku w salonie i trzymać w niej składniki potrzebne do przygotowania drinków. Wygląda to niezwykle szykownie i pozwala pięknie wpasować urządzenie w zabudowę salonu czy pokoju bilardowego.

Lodówka do zabudowy ─ zwróć uwagę na funkcję i klasę energetycznąPamiętajmy przy tym wszystkim, że lodówki do zabudowy to takie same sprzęty jak lodówki wolnostojące. Ich główną funkcją jest odpowiednie przechowywanie żywności. W przypadku zabudowanych chłodziarko-zamrażarek stosuje się nowoczesne rozwiązania na miarę XXI wieku, a prym wiedzie tu niemiecka marka Liebherr - specjalista w produkcji sprzętu chłodzącego dla profesjonalnych i domowych zastosowań.
W lodówkach do zabudowy Liebherr umieszczono szereg funkcji, które podnoszą komfort codziennego użytkowania sprzętu. Rozwiązania takie jak system NoFrost, specjalne szuflady BioFresh do przechowywania warzyw i owoców czy intuicyjne elektroniczne systemy sterowania to tylko niektóre z nich. Są przy tym wszystkim bardzo energooszczędne i zapewniają mniejsze zużycie prądu. Praktycznie wszystkie modele lodówek do zabudowy Liebherr (a jest ich kilkadziesiąt) posiadają ergonomiczny układ półek, który można dopasować do indywidualnych potrzeb.