Lodówki

Lodówki Liebherr

Lodówki Liebherr ─ przechowywanie żywności na miarę XXI wieku

Kupując chłodziarkę lub chłodziarko-zamrażarkę do mieszkania czy domu warto postawić na jakość, nowoczesne technologie, ergonomię użytkowania, piękne wykończenie i trwałą konstrukcję. Właśnie na to postawił Liebherr produkując swoje słynne chłodziarko-zamrażarki.


Firma Liebherr to rodzinne przedsiębiorstwo, które od kilkudziesięciu lat produkuje wysokiej klasy sprzęt chłodzący do zastosowań domowych oraz komercyjnych. Oferta sprzętu AGD marki Liebherr obejmuje chłodziarki, chłodziarko-zamrażarki, profesjonalne szafy chłodnicze, witryny, a także specjalistyczne urządzenia typu humidor czy chłodziarka do wina. Skupmy się jednak na pięknych i innowacyjnych lodówkach Liebherr, które przyniosły firmie największą popularność i zaufanie klientów.

Lodówki o najlepszym rodowodzie


Liebherr od lat specjalizuje się w chłodnictwie i nie przestaje rozwijać nowych technologii, które poprawiają funkcjonalność lodówek używanych na co dzień w naszych kuchniach. Rozwiązania technologiczne, takie jak szuflady BioFresh, system NoFrost, podwójne lodówki rodzinne Side by Side, oświetlenie LED, schowek VarioSafe czy powłoka SmartSteel sprawiają, że lodówki Liebherr są liderami na światowych rynkach urządzeń chłodniczych.

Minimalistyczny design ─ nowa generacja lodówek od Liebherr


Obok tego, co w środku, jest również to, co na zewnątrz, czyli piękny design i nowoczesne wzornictwo. Taka oprawa sprawia, że chłodziarki  chłodziarko-zamrażarki Liebherr podkreślają nowoczesną aranżację współczesnych kuchni. Dodatkowo firma przykłada ogromną wagę do dbałości o środowisko, dlatego lodówki Liebherr posiadają wysoką klasę energetyczną pozwalająca na dużo mniejszy pobór energii podczas pracy.
Co takiego szczególnego jest w technologiach lodówek Liebherr, że pokochali je klienci na całym świecie? Spójrzmy choćby na szuflady BioFresh, które mogą być użyte jako komory HydroSafe (z wyższym poziomem wilgotności) lub jako DrySafe (z niższym poziomem wilgotności). Z kolei schowek VarioSafe, zastosowany w niektórych modelach nowoczesnych lodówek Liebherr, jest idealny do przechowywania małych produktów spożywczych, tubek lub słoiczków. A to tylko jedno z wielu innowacyjnych rozwiązań, w które wyposażone zostały chłodziarko-zamrażarki Liebherr.

Najwyższa klasa energetyczna i cicha praca chłodziarek


Firma stworzyła między innymi nową generację chłodziarko-zamrażarek Liebherr BluPerformance, w której zastosowano wiele innowacyjnych rozwiązań, takich jak wysoko wydajny system wentylacyjny, minimalistyczny design wnętrza, wielofunkcyjną obsługę dotykową oraz wspomniane szuflady BioFresh pozwalająca na dłuższe zachowanie świeżości przechowywanych produktów.
Lodówki są urządzeniami, która pracują w zasadzie na okrągło, 365 dni w roku. Z tego powodu Liebherr w swojej linii lodówek BluPerformance zastosował rozwiązania pozwalające uzyskać najwyższą klasę energetyczną A+ + +. Warto także dodać, że w lodówkach Liebherr BluPerformance wnętrze zaprojektowano w taki sposób, aby zyskać nawet do 20% więcej pojemności na przechowywanie produktów spożywczych. Możliwe było to dzięki zintegrowaniu większości mechanizmów w podstawie chłodziarko-zamrażarek, co dodatkowo zmniejsza głośność pracy urządzeń. Wszystko to sprawia, że lodówki Liebherr pozwalają przechowywać żywność w technologii na miarę XXI wieku.