Szafy chłodnicze

Szafy chłodnicze

Szafy chłodnicze Liebherr i ich zaletyCzy stosowany sprzęt AGD może być elementem strategii marketingowej firmy? Zdecydowanie tak! Szafy chłodnicze Liebherr to profesjonalne urządzenia przeznaczone dla lokali gastronomicznych, które odpowiednio przechowują i prezentują produkty, a to w krótkim czasie przekłada się na wyższą jakość obsługi klienta.Prowadząc lokal gastronomiczny należy zwracać uwagę na szereg rzeczy i detali, nie tylko smak potraw i wystrój lokalu, ale także odpowiednie przechowywanie żywności oraz ich prezentację przed klientami. Najlepszą metodą przechowywania żywności na zapleczach restauracji są szafy chłodnicze, a najlepszą metodą prezentacji w lokalu  witryny chłodnicze. Zakup takiego urządzenia daje szereg korzyści właścicielowi lokalu, co w krótkim czasie przekłada się na większą ilość klientów.

Szafy chłodnicze Liebherr - dla kogo?Szafy chłodnicze Liebherr to profesjonalne urządzenia wykorzystywane przede wszystkim w lokalach gastronomicznych typu restauracja, bar, bistro, kafejka, kawiarnia czy cukiernia. Szafa chłodnicza jest urządzeniem przypominającym lodówkę, ale najczęściej posiada przeszklone drzwi, które pozwalają szybko ocenić jej zawartość oraz ją wyeksponować. Znakomicie sprawdza się na zapleczach, a witryny chłodnicze Liebherr pomagają podnieść standard lokali i zaprezentować klientom pięknie ułożone napoje czy wyroby cukiernicze.
Szafa chłodnicza Liebherr potrzebna jest tam, gdzie zwykła lodówka to za mało. Jest to urządzenie o dużej pojemności pozwalające przechowywać sporą ilość produktów. Ma piękny, nowoczesny design i wspaniale prezentuje się w restauracjach, pracowniach tortów czy eleganckich cukierniach.

Warto postawić na jakość i technologię LiebherrDziś trudno znaleźć lokal, w którym nie ma szafy lub witryny chłodniczej. Kluczem do sukcesu jest jednak zakup urządzenia profesjonalnego, wysokiej jakości, wyposażonego w nowoczesne rozwiązania, która usprawniają użytkowanie go na co dzień. Urządzenia takiego jak szafa chłodnicza lub witryna chłodnicza Liebherr. Co takiego posiadają urządzenia Liebherr, że zaufały im rzesze przedsiębiorców gastronomicznych na całym świecie?
Przede wszystkim Liebherr to niemiecka jakość i niezawodność, do tego dynamiczny układ chłodzenia oraz szeroki zakres temperatury, który sprawdzi się dla wielu zastosowań. Warto także zwrócić uwagę na zastosowanie wysokiej klasy komponentów, które spełniają nawet najwyższe wymagania branży komercyjnej.

Szafy chłodnicze Liebherr to kilkadziesiąt profesjonalnych modeliLiebherr oferuje zarówno duże, profesjonalne szafy chłodnicze o pojemnościach od 330 do nawet 1300 L, jak i niewielkie barowe lodówki do umieszczenia pod blatem oraz chłodnicze witryny. W ramach współpracy z firmą M2M Team, można dokupić zestaw do bezprzewodowego monitoringu temperatury, który alarmuje o każdym przekroczeniu temperatury, zapewnia możliwość zarządzania alarmami i zapamiętuje wszystkie stany alarmowe. Urządzenia wyposażone są we własną baterię, która umożliwia odzyskanie danych nawet w przypadku braku prądu. Więcej o szafach chłodniczych Liebherr przeczytasz na http://www.liebherr.aged.com.pl/.