MEDIA

icuns3314.jpg

Bo tak naprawdę ważne jest wnętrze...

Kuchnia to magiczne miejsce w każdym domu, które często staje się centrum najważniejszych wydarzeń. To tam gromadzi się cała rodzina, aby wspólnie przygotowywać posiłki. To pomieszczenie, do którego często przenosi się najlepsza i najciekawsza część imprezy. To tutaj przyjaciółki prowadzą skryte rozmowy. Aby pomieścić te wszystkie wydarzenia, kuchnia musi być przestronna i funkcjonalna. Ale w kuchni ważne jest nie tylko to co widoczne dla oka, ale też to co ukryte wewnątrz. I o tę część kuchni zadbała marka Liebherr projektując wyjątkowe chłodziarki i chłodziarko-zamrażarki do zabudowy. Bo tak naprawdę ważne jest wnętrze.

O czym w pierwszej kolejności myślą Ci, którzy planują remont albo wyposażenie nowej kuchni? O aranżacji wnętrza! W jakich będzie ono kolorach i wzorach? Czy będą w nim przeważać elementy drewniane, stalowe czy może szklane? Czy powinno być w stylu nowoczesnym czy rustykalnym? Pytań pojawia się wiele. A poszukiwanie odpowiedzi, chociaż bardzo przyjemne, często bywa też bardzo czasochłonne.


W tym natłoku spraw związanym z planowaniem najlepszej ergonomii, dobieraniem ślicznych dodatków i detali, nie starcza już czasu na dokładną analizę tego, co w kuchni niezbędne, ale coraz częściej ukryte. Kiedy zapadnie już decyzja, że chłodziarko-zamrażarka ma być zabudowana, rzadko kiedy poświęca się jej wyborowi więcej czasu niż znalezienie odpowiedzi na dwa pytania – czy zmieści się w zaplanowane meble oraz czy jest energooszczędna. A przecież dzisiaj urządzenia do zabudowy oferują swoim użytkownikom dużo więcej rozwiązań niż tylko oszczędna w poborze energii praca. Może więc warto przypomnieć sobie o zasadzie, że tak naprawdę ważne jest wnętrze i poświęcić wyborowi chłodziarko-zamrażarki do zabudowy odrobinę więcej czasu?

 


 

sikb3550-20_136_m1_v2.jpg icbn3366-20_m1_v2.jpg

 Dla stawiających najwyższe oczekiwania – ICBN 3366 Premium Plus
Chłodziarko-zamrażarka do zabudowy ICBN 3366Premium Plusto sprzęt wyposażony we wszystkie rozwiązania dostępne dzisiaj na rynku chłodniczym, odpowiadający na najbardziej wyszukane potrzeby. Jej znakiem rozpoznawczym jest aż osiem technologii: Duo Cooling, BioFresh, Ice Maker, No Frost, Soft System, LED, SelfTelescopic i oczywiście klasa energetyczna A++. Pomimo wielu funkcji i zaawansowanych rozwiązań, sterowanie urządzeniem jest łatwe i intuicyjne. Chłodziarko-zamrażarka wyposażona jest w system MagicEye z przyjaznym dla oka wyświetlaczem LCD, elektroniką Touchi cyfrowym wskaźnikiem temperatury. Ale ICBN 3366 to również funkcjonalne wnętrze charakteryzujące się łatwo wyjmowanymi szufladami z systemem VarioBox i półkami GlassLine Premium. Zastosowane w zamrażarce rozwiązanie VarioSpace pozwala na dowolną aranżację wnętrza. Całości dopełnia automatyczna kostkarka z przyłączem do wody gwarantująca, że nawet w najbardziej upalne dni i podczas najgorętszych imprez, nigdy nie zabranie kostek lodu!


Dla fanów najnowszych technologii – ICN 3366 Premium
Chłodziarko-zamrażarka do zabudowy ICN 3366 to idealne rozwiązanie dla fanów najnowszych technologii. Urządzenie, utrzymujące się w klasie energetycznej A++, wyposażone jest w systemy: DuoCooling, Soft System, Ice Maker, No Frost, LEDorazTelescopicRails.Cechą wyróżniającą ten model chodziarko-zamrażarki jest automatyczna kostkarka do lodu wyposażona w zbiornik na wodę. To idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy nie mają możliwości podłączenia urządzenia do wody, a którzy nie chcą rezygnować ze stałego dostępu do kostek lodu. ICN 3366 to również automatyczna funkcja SuperCool, automatyczna funkcja SuperFrost oraz system FrostSafe w zamrażarce. Chłodziarko-zamrażarka wyposażona jest też w optyczny i dźwiękowy alarm w przypadku awarii oraz w dźwiękowy alarm otwartych drzwi.

 


 

icbn3366.jpg sicn3366-20_136_m3_v2.jpg

 Dla poszukujących dużej pojemności i optymalnych rozwiązań – ICN 3356 Premium
Chłodziarko-zamrażarka do zabudowy ICN 3356 Premiumto 198 l w części chłodzącej i 63 l w części mrożącej. Wyposażona jest w system VarioSpace pozwalający na indywidualną aranżację wnętrza i uzyskanie wyjątkowo dużej przestrzeni. Chłodziarko-zamrażarka posiada elektroniczne sterowanie, z wyświetlaczem LED i cyfrowym wskaźnikiem temperatury, a system DuoCooling pozwala na oddzielną regulację temperatury w komorze chłodziarki i zamrażarki. ICN 3356 to również system No Frost zapewniający automatyczne odszranianie i odmrażanie komór oraz przyjazne dla oka, równomierne oświetlenie LED (osobne dla schowka na warzywa i owoce). Chłodziarko-zamrażarka wyposażona jest też w optyczny i dźwiękowy alarm w przypadku awarii oraz w dźwiękowy alarm otwartych drzwi. Łatwo wyjmowane półki i szuflady oraz gładka powierzchnia wewnątrz urządzenia zapewniają wygodny dostęp do najdalszych części i łatwe czyszczenie.


Dla poszukujących wysokiej jakości w przystępnej cenie – ICUNS 3314 Comfort
ICUNS 3314 Comfort to potwierdzenie, że najważniejsze, najnowsze technologie można zastosować w urządzeniu i zachować jego przystępną cenę. Chłodziarko-zamrażarka posiada klasę energetyczną A++, system No Frost oraz LED.Wyposażona jest w elektroniczne sterowanie i cyfrowy wskaźnik temperatury oraz w zamrażarce w systemy FroftSafe i SmartFrost. Dodatkowo rozwiązanie VarioSpace pozwala na dowolną aranżację wnętrza dzięki wyjmowanym szufladom i półkom.


Dla potrzebujących chłodzenia, ale bez mrożenia – IKB 3550 Premium
Chłodziarka IKB 3550 Premium to wnętrze, do które wszystko się zmieści – dostępna w pojemnościach od 308 do 344 l. Jej cechą charakterystyczną jest wyjątkowoduża strefa BioFresh, która składa się z aż trzech szuflad. Każda z szuflad pozwala na płynną regulację wilgotności powietrza i dostosowanie jej do potrzeb przechowywanych produktów. Opcja DrySafe gwarantująca niską wilgotność powietrza i tworzy idealne warunki do przechowywania mięsa, ryb i produktów mlecznych. HydroSafe to optymalne ustawienie dla owoców i warzyw, które aby dłużej zachować świeżość wymagają dużej wilgotności powietrza. Chłodziarka IKB 3550 Premium to również sterowanie elektroniczne MagicEye z wyświetlaczem LED, panelem Touch i cyfrowym wskaźnikiem temperatury. Chłodziarka wyposażona jest w SoftSystem gwarantujący delikatne zamykanie drzwi oraz SoftTelescopic – wygodny mechanizm samoczynnego wsuwania i delikatnego tłumienia ruchu zamykania szuflad. Cechą charakterystyczną urządzenia jest wyjątkowo duży kąt otwierania drzwi – do 115 st.

25 / 06 / 2015