MEDIA

sbses7263-24_m1_v1-tif.jpg

Pojemne centrum świeżości Side-by-Side

Pojemność chłodziarko-zamrażarki to jedno z ważniejszych kryteriów doboru lodówki przez klientów. Przestronne wnętrze urządzenia okazuje się być kluczowe, szczególnie w przypadku licznej rodziny. Zapas miejsca na półkach i w szufladach z pewnością będzie bardzo przydatny podczas letnich upałów, gdy w chłodziarce przechowujemy chłodne napoje, a w zamrażarce orzeźwiające lody. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, Liebherr stworzył linię urządzeń typu Side-by-side, wyróżniających się nie tylko wyjątkową pojemnością, lecz także zaawansowanymi rozwiązaniami technologicznymi. Poznaj prawdziwe centrum świeżości Liebherr!Wszystkie modele z tej kategorii posiadają aż 121 cm szerokości, co oznacza wyjątkową pojemność oraz różnorodność stref klimatycznych. Poza klasyczną częścią chłodzącą i mrożącą, wybrane lodówki posiadają szuflady BioFresh, strefę do przechowywania win, czy też kostkarkę IceMaker. Ekskluzywny design urządzeń Side-by-Side sprawia, że są one centralnym punktem w przestrzeni każdej kuchni.


Side-by-Side Side-by-Side

 

Chłodziarka

Pojemna chłodziarka z dowolną regulacją temperatury w zapewnia pełnię świeżości każdego dnia. Eleganckie a zarazem praktyczne wnętrze pozwala na dostosowanie chłodziarki do własnych potrzeb oraz ustawienie szklanych półek i pojemników zgodnie z naszymi potrzebami.

 
BioFresh

W przestronnych szufladach BioFresh można wygodnie przechowywać duże ilości pożywienia, takiego jak mięso, ryby, owoce, warzywa czy produkty mleczne. Przy temperaturze wynoszącej nieco powyżej 0 °C, zachowują one swoją świeżość znacznie dłużej niż w tradycyjnych chłodziarkach.

Zamrażarka

Zamrażarka NoFrost z automatyczną kostkarką IceMaker zapewnia permanentny zapas kostek lodu. Produkty zamrażane są obiegowym powietrzem chłodzącym, a wilgoć odprowadzana jest na zewnątrz. Dzięki temu w zamrażarce nie tworzy się zbędny lód, a produkty spożywcze nie ulegają oszronieniu. Uciążliwe rozmrażanie nie jest już konieczne!

Strefa do przechowywania win

Model SBSes 7165 posiada dwie oddzielnie regulowane strefy do przechowywania wina. W każdej z nich można dowolnie ustawić wybraną temperaturę w zakresie od +5°C do +20°C. Dzięki temu czerwone oraz białe wina, jak również szampany, można przechowywać w optymalnych temperaturach serwowania.

 otwarta lodówka jedzenie wina Side-by-Side


  

Poznaj szczegóły dotyczące naszych lodówek Side-by-Side i wybierz taką, która spełni Twoje oczekiwania:


SBSes 7165

             SBS 7212

             SBSes 7263

SBSes 7353

SBSesf 7212

SBSesf 7232

sbses7165-21_gd.eps.jpg

SBS 7212

SBSes 7263

SBSes 7353

lodówka


lodówka 

  

03 / 08 / 2015