MEDIA

head.jpg

Prestiżowa nagroda iF Design Award

10 marca 2017 roku dwa modele chłodziarko-zamrażarek Liebherr z linii BluPerformance - SBSbs 8673 oraz CBNPes 5758 – zostały nagrodzone w konkursie iF Design Award 2017 w kategorii design produktu. Minimalistyczny wygląd HardLine sprawia, że urządzenia te wyróżniają się ponadczasową elegancją i stają się centralnym punktem każdej kuchni.

Podczas projektowania urządzeń domowych, Liebherr podąża w myśl klasycznej zasady łączenia nowoczesnych funkcji z atrakcyjnym designem, tworząc w ten sposób produkty o ponadczasowym stylu. Zarówno model CBNPes 5758 o szerokości 70cm, jak i przestronny SBSbs 8673 spełniają najwyższe standardy estetyczne, a jakość ich wykonania jest widoczna w każdym detalu: począwszy od wykończenia ze stali szlachetnej, aż po stylowe wyposażenie GlassLine we wnętrzu i na drzwiach chłodziarki. Wygodne uchwyty ze zintegrowanym mechanizmem ułatwiającym otwieranie sprawiają, że drzwi chłodziarki czy też zamrażarki można otwierać w łatwy sposób. Innowacyjne oświetlenie LED zapewnia doskonałe i harmonijne podświetlenie wnętrza.

Uroczystość wręczenia nagród w Muzeum BMW World w Monachium

liebherr_if_designaward.jpg

iF Design Award, organizowany od 1953 roku przez iF Industrie Forum Design e.V, to prestiżowy konkurs cieszący się uznaniem na całym świecie. Międzynarodowe jury, składające się z około 60 ekspertów pochodzących z 20 krajów świata, wyłania laureatów konkursu w drodze przejrzystego, ustrukturyzowanego procesu, stworzonego w oparciu o restrykcyjne kryteria. Podczas oficjalnej ceremonii w Muzeum BMW World w Monachium, Liebherr otrzymał nagrodę iF Design Award w kategorii: design produktu. 

Model SBSbs 8673 Side-by-Side to kwintesencja wyszukanego designu - jego unikalne wykończenie z czarnej, wypolerowanej stali szlachetnej BlackSteel sprawia, że chłodziarko-zamrażarka wyróżnia się ekskluzywnym, a zarazem ponadczasowym stylem.

Wyjątkowa chłodziarko-zamrażarka CBNPes 5758 z linii BluPerformance stworzona została z najwyższej jakości materiałów, a jej wnętrze wykonano z dbałością o każdy szczegół. Dodatkową wygodę zapewnia precyzyjna elektronika z dotykowym panelem sterowania.


sbsbs8673_titel_fc-special.jpg

14 / 08 / 2017