MEDIA

icemaker_wassertank.jpg

Przyjemne ochłodzenie z kostkarką IceMaker

Podczas upalnego lata każdy z nas marzy o odrobinie przyjemnego ochłodzenia. Zimne napoje, drinki, koktajle i kawa mrożona zapewniają przyjemne schłodzenie i przynoszą ulgę dla naszego organizmu podczas gorących, wakacyjnych dni. Z chłodziarko-zamrażarkami marki Liebherr możemy pozwolić sobie na taką przyjemność bez wychodzenia z domu! Chłodziarka z kostkarką IceMaker, wytwarzająca doskonałe kostki lodu, umożliwia przygotowanie ulubionego, orzeźwiającego napoju w domowym zaciszu.

Lodówka z kostkarką – praktyczne rozwiązanie

Marka Liebherr oferuje lodówki wyposażone w dwa rodzaje kostkarek do lodu IceMaker: z przyłączem do sieci (3/4") oraz ze zbiornikiem na wodę. Kostkarka do lodu pierwszego typu to pełna wygoda i gwarancja dużego zapasu kostek lodu. W zależności od modelu, niektóre chłodziarko-zamrażarki posiadają kostkarkę wytwarzającą nawet 1 kg kostek w ciągu jednej doby! Maksymalny zapas kostek w szufladzie naszej zamrażarki wynosi aż 1,5 kg.

Z kolei zamrażarka z kostkarką wyposażona w zbiornik na wodę okazuje się bardzo funkcjonalna w przypadku, gdy podłączenie wody z sieci wodociągowej jest niemożliwe lub gdy jakość wody z kranu nas nie zadowala. Praktyczny uchwyt sprawia, że zbiornik można z łatwością wyjąć i napełnić. Lodówki z kostkarką wyposażoną w zbiornik na wodę posiadają zintegrowany filtr, dzięki któremu kostki lodu tworzone są z czystej, przefiltrowanej wody. Aby zapewnić dodatkową wygodę w niektórych modelach elektroniczny system kontroli sygnalizuje konieczność wymiany filtra.4.png
 


 

Mając tak obfity zapas kostek lodu w zamrażarce, możemy regularnie cieszyć się smakiem chłodnych napojów czy drinków. Szuflada pełna idealnych, foremnych kostek to doskonałe rozwiązanie nawet na większą imprezę – wydajny IceMaker nieustannie wytwarza dla nas kostki lodu, z których możemy swobodnie korzystać. Dodatkowym atutem jest również możliwość regulacji wielkości kostek lodu. Warto także wspomnieć, że kostkarki Liebehrr wyposażono w profesjonalny mechanizm dystrybucji TwistTray, dzięki któremu kostki nie zlepiają się ze sobą oraz posiadają jednakowy i atrakcyjny kształt.

 


2.png


 

Przykładowe modele urządzeń marki Lieberr 
wyposażone
w kostkarkę IceMaker:

 

icecrusher_app_icon.jpgMasz ochotę na odrobinę zabawy?

Pobierz aplikację Liebherr IceCrusher App

Więcej aplikacji na smartphony
i tablety znajdziesz TUTAJ
 

03 / 07 / 2015