MEDIA

media-gastrosilesia.jpg

Targi GASTROSILESIA 2016

Biznes. Technologie. Media. Kulinaria - pod takim hasłem odbywać się będzie czwarta edycja Targów Technologii Przetwórstwa Spożywczego GASTROSILESIA 2016, których organizatorem jest firma Weindich. Wydarzenie odbędzie się dn. 13-14 września 2016r. w Chorzowie, na terenie siedziby organizatora. W gronie wystawców nie mogłoby zabraknąc marki LIEBHERR - wiodącego producenta urządzeń przeznaczonych do użytku komercyjnego.

baner_160x600.jpg


Głównym założeniem Targów jest kompleksowa odpowiedź na potrzeby branż, zbudowanie platformy wymiany doświadczeń i usług, a także zaprezentowanie nowych kierunków w gastronomii oraz zdobycie informacji o rynku i trendach. Do udziału w Targach zapraszani są producenci i dystrybutorzy działający na rynku HoReCa, właścicieli lokali gastronomicznych, food cornerów, szefów kuchni, przyszłych restauratorów, przedstawicieli grup zakupowych, właścicieli sklepów oraz firm związanych z branżą. 

Podczas targów odbędą się liczne prelekcje i seminaria m.in.: Wpływ mediów na kształtowanie trendów kulinarnych we współczesnym świecie; Jak w prosty sposób zwiększyć obroty jednocześnie dbając o koszty; Profesjonalny kelner – mit czy rzeczywistość; Jak znaleźć dobrego szefa kuchni i umiejętnie z nim współpracować, a także wiele innych.

Ponadto, odbędą się liczne pokazy: kelnerskie, sommelierskie, a także kulinarne przygotowane przez znanych szefów kuchni m.in. francuskie słodkości – pokaz deserów, ryby i owoce morza, kuchnia śląska na dziko. Jedną z atrakcji będzie także finał konkursu: III Kulinarny Puchar Śląska dla szkół gastronomicznych.
Gośćmi specjalnymi będą: autorytet kulinarny Kurt Scheller oraz Przewodnicząca Women in WACS Joanna Ochniak.

Wstęp jest bezpłatny. Szczegółowy program wydarzenia na: targi.gastrosilesia.pl

09 / 09 / 2016