MEDIA

obraz1.jpg

TARGI GASTROSILESIA 2018

'Miejsce gdzie technologia łączy się ze smakiem' to hasło przewodnie ósmej już edycji jednego z największych spotkań branży HoReCa w Polsce, targów Gastro Silesia organizowanych przez firmę Weindich w dniach 11-13 marca 2018.

Gastrosilesia to wydarzenie stworzone dla profesjonalistów poszukujących najlepszych rozwiązań dla swojego biznesu. To miejsce, w którym technologia decyduje o wysokiej wydajności i doskonałej jakości przygotowywanych produktów i potraw. Wydarzenie jest odpowiedzią na rozwój branży gastronomicznej i spożywczej w Europie Środkowo-Wschodniej.

W jednym miejscu i czasie zaprezentowana zostanie kompleksowa oferta wyposażenia hoteli, restauracji, barów, pizzerii, kawiarni, cukierni, sklepów i innych punktów gastronomicznych oraz Convenience Food. Od urządzeń gastronomicznych i chłodniczych, wyposażenie dla zakładów przetwórstwa spożywczego, poprzez meble, zastawę stołową, tekstylia i oprogramowanie. Dzięki takiej formule, wspartej biznesowym charakterem paneli dyskusyjnych i prezentacji, wydarzenie wyróżnia się wśród innych imprez tego typu.

Dlatego też, nie może na nim zabraknąć marki Liebherr, wiodącego producenta profesjonalnych urządzeń chłodniczych i mroźniczych.

Wstęp jest bezpłatny. Szczegóły wydarzenia na http://targi.gastrosilesia.pl

09 / 02 / 2018